9 Ekim 2009 Cuma

iki doha yolcusu daha..

27 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında Doha'da düzenlenecek olan sezon sonu şampiyonasına katılması kesinleşen iki isim daha açıklandı: victoria azarenka ve serena williams. daha önce açıklanmış olan 5 isim var, dolayısıyla geriye tek kişilik yer kaldı.

listeye göre 8. ve sonuncu bilet için en şanslı adayın jankovic olduğu söylenebilir. zvonareva bugün bartoli'ye karşı 63 51 öndeyken akılalmaz bir şekilde yenilmese ve finale gidebilse, daha avantajlı durumda olabilirdi. pennetta'nın ise pek şansı yok.


geçen yılın şampiyonu olan venus dokuzuncu kez katılıyor sezon sonu şampiyonasına. bu konuda şunları söylemiş:
“I am pleased to have qualified for the Sony Ericsson Championships and I look forward to defending my title. Qualifying for the year-end tournament is always a goal I set for myself at the beginning of the season and I am excited to have an opportunity yet again to compete with the best players in the world.”

azarenka ise ilk defa katılıyor ve şöyle konuşmuş:
“I am thrilled to have an opportunity to go to Doha for the Sony Ericsson Championships. Winning my first Tour title and reaching the Top 10 for the first time in my career has really made my year and I couldn’t think of a better place to finish it than in Doha. Having an opportunity to travel to the year-end Championships is an accomplishment I am very proud of.”

doha için geri sayım başladı.

Hiç yorum yok: