5 Kasım 2009 Perşembe

ilk yarı finalist rezai..

bali'de bugün oynanan ikinci grup maçlarında şu sonuçlar alındı :

A Grubu
s peer / m rybarikova 61 76
B Grubu
m martinez sanchez / a szavay 46 64 60
C Grubu
k date krumm / a medina garrigues 64 63
D Grubu
a rezai / m czink

bu maçlardan sonra gruplarda oluşan durumlar şöyle :


buna göre yarı finale çıkmayı garantileyen ilk isim, 2 galibiyetle d grubundan rezai oldu. yarın oynanacak maçlarda, a grubunda bartoli/peer maçının galibi, b grubunda ise stosur/sanchez maçının galibi yarıfinalist olacak. c grubunda ise işler biraz karışık. wickmayer/garrigues maçını wickmayer kazanırsa yarı finalist olacak (bu doping olayından sonra kazanabilirse artık). garrigues kazanırsa grupta herkes 1-1 olacak ve bu durumda kazanılan/kaybedilen setlere bakılacak. garrigues 2-1 kazanırsa yine wickmayer çıkıyor. garrigues 2-0 kazanırsa setlerde de eşitlik oluyor 2-2. o zaman da artık kazanılan oyunlara bakılır herhalde. d grubunda iddiası kalmayan sabine lisicki ve melinda czink ise prestij maçına çıkacaklar.

favorim hala stosur..bakalım yarın ne yapacak?

4 yorum:

Mehmet Yıldırım dedi ki...

Umarım bugün Bartoli kazanır da yarı finalist olarak görürüm. Belki içlerinde en çok o hak ediyor. Tabi bir saçmalık yapmazsa :)

aliye dedi ki...

bartoli/peer maçında, bartoli'nin kazanacağını düşünüyorum ben de..

Mehmet Yıldırım dedi ki...

Allah'ın sevgili kuluymuşum. Kazandı vallahi. Umarım bu kıyrıtık turnuvayı kazanır. Kendisi elde ettiği çıkışı sürsürebilseydi ve bunu sezona yayabilseydi Doha'da bazı vasıfsızların yerinde oynama hakkını kazanabilirdi :) (Örnek: Zvonareva, Radwanska) :):):)

aliye dedi ki...

tebrik ederim :)
yarın ki rakibi kimiko date krumm,
muhtemelen onu da geçecektir.
stosur da elendiğine göre şampiyonluğun en büyük adayı.